O nás

Každý jistě jednou zažil situaci, kdy měl v průběhu rekonstrukce, či stavby problém s domluvou řemeslníků. Máte domluveného zedníka, ale najednou Vám instalatér odřekne termín, protože na Vás najednou nemá čas. Potřebujete udělat obklady, ale nemáte hotovou elektriku a obkladač Vám sdělí, že nesedí výšky zařizovacích předmětů, protože instalatér s ním problematiku spárořezu neřeší. Celá rekonstrukce či stavba se najednou zastaví a Vás to stojí čas, peníze a spoustu sil. My Vám nabízíme kompletní rekonstrukce či montážní práce na klíč, takže se Vám tohle nestane. Vše od základu navrhneme a zrealizuji bez nutnosti domlouvat další řemeslníky. Práce na sebe navazují a nikdy se nestane, že někdo čeká na práci někoho jiného a nikdy Vám nikdo neřekne, že něco nejde udělat, protože ten před ním to udělal špatně…

Zabýváme se problematikou spárořezu v koupelnách a sanitárních prostorách, řešíme výšky zařizovacích předmětů, nosných konstrukcí, sádrokartonových příček a podhledů, realizací závěsného osvětlení, vytápění od radiátorového až po podlahové včetně regulace, připojováním bojlerů, kotlů a teplených čerpadel do rozvodů topení a mnoho dalšího.

Nabízíme Vám již téměř desetiletou praxi a zkušenosti z oborů instalatérství, topenářstřví, elektrikářství a dalších. Většinu naší práce vidíte ve formě fotodokumentace na našich stránkách.

Rekonstrukce děláme proto, že nás to baví a určitým způsobem naplňuje. Naše práce je pro nás jako služba lidem, kteří chtějí kvalitu, spolehlivost a férové jednání. Více o nás a naši práci najdete zde.

Pokud máte zájem, neváhejte nás oslovit.